O le laulau su'esu'ega eletise a le foma'i fafine FD-G-1 e fa'aaogaina mea malolosi ma e tete'e atu i le 'ele, lea e fesoasoani i le fa'amamāina ma le fa'amamāina o le falema'i i aso ta'itasi.
E mafai ona fetu'una'i le maualuga o le laulau su'esu'e, le tulimanu o le laupapa i tua ma le laupapa vae e ala i le ki o le vae.
Ua atoatoa mea fa'aopoopo, ma o lo'o i ai mea e lagolago ai tau'au, fusi tau'au, fusi tapulima, 'au, mea e lagolago ai vae, ma pesini palapala fa'atasi ai ma mea e fa'amamā ai e fai ma tulaga masani.
O le fa'avae o le laulau su'ega o fafine e fa'aogaina ai se fausaga e pei o le U, lea e maua ai le avanoa e gaoioi ai vae ma tapuvae mo galuega i aso faisoo a le foma'i.
O lenei moega fa'afoma'i mo su'esu'ega fa'afoma'i, e le gata e talafeagai mo su'esu'ega fa'afoma'i, ae fa'apea fo'i mo su'esu'ega urology tane
1.Fa'amalu Foaming e leai se fa'alavelave
O le fa'amomoliina o le laulau su'esu'ega fa'apitoa a le foma'i e fa'aaogaina ai le tekinolosi fa'apupuna fou, lea e fa'aleleia atili ai le mafanafana mo le ma'i.
2.Mea e tete'e atu i le 'ele
O ufiufi uma o le laulau suʻesuʻega eletise a le gynecological e faia i mea sili ona lelei, e teteʻe atu i le 'ele, faigofie ona faʻamamā ma faʻamama.
3. Suiga o le Vae
Fa'apipi'iina i se ki vae, e pulea lelei ai gaioiga eseese o le laulau su'esu'ega o le maitaga.
4.Mea Fa'aopoopo e Fa'aaogaina i le Tele o Mea
I le fa'aopoopoga i le mea e fa'alagolago i ai tau'au masani, o fusi tau'au, 'au, mea e fa'alagolago ai vae, pedal vae, pesini otaota, moli su'esu'e fafine po'o le nofoa foma'i e maua fo'i ma le filifiliga.
Fa'atulagaga
| Fa'ata'ita'igaMea | La'au Su'esu'ega Fa'atama'ita'i Eletise FD-G-1 |
| Umi ma le lautele | 1800mm * 550mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg Fa'afeagai | 14°/ 17° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 60°/10° |
| Faiga eletise-afi | Jiecang |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Malosiaga Fa'atasi | 1.0 KW |
| Pateri | Ioe |
| Fa'amalu | Fa'amalu e leai se so'oga |
| Mea Autu | ABS |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 150 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
Stulaga masaniMea Fa'aopoopo
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Lagolago lima | 1 pea |
| 2 | Ipu Vae | 1 Seti |
| 3 | Fa'amalu | 1 seti |
| 4 | Au'au | 1 pea |
| 5 | Suiga o le Vae | 1 Seti |