O le laulau fa'afanau FD-G-2 e fa'aaogaina lautele mo le fanautama, su'esu'ega o fafine ma taotoga.
O le tino, le koluma ma le faavae o le laulau e momoli atu ai le eletise e faia i le uʻamea e le gaoia 304, e teteʻe atu i le ele ma faigofie ona faʻamamā.
E mafai ona aveese ia papatusi vae, lea e fesoasoani i le toe malosi pe a uma le taotoga.
Faiga pulea lua, e le gata i le pulea mamao e ala i le lima, ae faʻapea foʻi i le ki o le vae.
O mea fa'aopoopo atoa, fa'atasi ai ma le lagolago o vae, pedals, pesini palapala ma le faamama, ma le moli e siaki ai fafine e te mana'o ai.
O le fa'avae foliga-U e le gata e fesoasoani i le mautu o le laulau ta'otoga, ae e maua ai fo'i le avanoa e lava mo vae o le foma'i e fa'aitiitia ai le vaivai.
1.Faiga Pulea Faalua
O le ki o le lima ma le vae e faʻatino ai le pulea lona lua e faʻamautinoa ai le saogalemu o le faʻagaioiga ma iloa ai tulaga eseese.
2. Ipu Vae e Mafai ona Aveese
O le laulau vae e mafai ona aveese mai le laulau eletise e fa'afaigofie ai le malologa pe a uma le taotoga ma fa'aitiitia ai le tiga pe a uma le taotoga
3.304 Uamea e le gaoia
O le ufiufi atoa o le laulau taotoga o fafine e faia i le u'amea e le gaoia e le u'amea 304 lelei. E malosi, faigofie ona fa'amamā ma fa'amamā.
4. Fa'avae foliga U
O le fa'avae foliga-U o le laulau obstetric gynecology e le gata ina fa'ateleina ai le va'aiga i le va o le fa'avae ma le eleele ma fa'amautu ai, ae maua ai fo'i le avanoa e lava mo vae mo le galuega a le aufaigaluega fa'afoma'i e fa'aitiitia ai le vaivai.
5. Mea Fa'aopoopo e Fa'aaogaina i le Tele o Mea
E le gata i le mea e fa'alagolago ai tau'au masani, o fusi tau'au, 'au, mea e fa'alagolago ai vae, pedal vae, pesini otaota, ma le moli su'esu'e fafine e filifili pe leai.
Pfua fa'atatau:
| Fa'ata'ita'igaMea | La'o Fa'ao'oina atu o le Eletise FD-G-2 |
| Umi ma le lautele | 1880mm*600mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 940mm/ 680mm |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 45 °10 ° |
| Papa o le nofoa (I luga ma lalo) | 20° 9° |
| Ipu Vae i Fafo | 90° |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Pateri | Ioe |
| Malosiaga Fa'atasi | 1.0 KW |
| Fa'amalu | Fa'amalu e leai se so'oga |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 200kg |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
Stulaga masaniMea Fa'aopoopo
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Lagolago lima | 1 pea |
| 2 | Au'au | 1 pea |
| 3 | Ipu Vae | 1 fasi |
| 4 | Fa'amalu | 1 seti |
| 5 | Fale otaota | 1 fasi |
| 6 | Fa'amau Fa'amau | 1 Pea |
| 7 | Tootoo Tulivae | 1 Pea |
| 8 | Pedal | 1 Pea |
| 9 | Mea e pulea ai le lima | 1 fasi |
| 10 | Suiga o le Vae | 1 fasi |