O le LEDD500700C+M e faasino i le moli o le potu taotoga LED e lua dome.
E mafai ona fa'aogaina le polokalama pu'eata ua fausia i totonu ma le mata'itu tautau i fafo mo a'oa'oga. E mafai ai ona mata'ituina ma pu'eina galuega.
■ taotoga o le manava/ taotoga lautele
■ foma'i fafine
■ taotoga o le fatu/ toto/ fatafata
■ taotoga o neula
■ foma'i ponaivi
■ togafitiga o manu'a / fa'alavelave fa'afuase'i PO'O
■ su'esu'ega o le urology / TURP
■ ent/ Ophthalmology
■ endoscopy Angiography
1. Faiga o le Mea Pueata
Mea pu'eata ua fausia i totonu, e leai se mana'omia e tautau ai i se isi seti o lima.
2. O lenei moli o le potu taotoga e pu'eina ma tu'uina atu ata i se saoasaoa tele ma lelei. Ona o le 10X optical zoom, e mafai ona va'aia ata mai itu uma.
3. E mafai fo'i e lenei moli o le potu taotoga ona pu'eina le taotoga. E mafai ona fa'aaogaina mo a'oa'oga ma su'esu'ega.
Polokalama Mata'ituina
1. I le fa'asalalauina o le fa'agaioiga, e mafai ai e le moli o le potu taotoga LEDD500700C+M ona fa'atagaina le aufaigaluega a le falema'i e mulimuli i lau alualu i luma e aunoa ma le fa'aleagaina o le fanua mama.
2. O le moli o le potu taotoga faatasi ai ma le meapueata ma le mata'itu ua fausia i totonu e maua ai se isi vaaiga mai luga o le ulu taotoga ina ia mafai e lau 'au taotoga ona fa'asoa atu togafitiga taotoga i le lalolagi atoa.
Fa'atulagagas:
| Meapueata | |
| Iugafono | 210 megapixel 1920(H)X 1080(V) |
| Faiga feso'ota'iga | RS232 |
| Faiga fa'afeso'ota'i | HITACHI / SONY VISCA |
| Feso'ota'iga | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)fetaui 110/LVDS 30P |
| Ituaiga o le masini fa'alogo | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Faiga o le su'esu'ega | Su'esu'ega Fa'asolosolo |
| Faiga o le Ao ma le Po | Lanu/uliuli ma le pa'epa'e/otometi |
| Malamalama maualalo | lanu:0.1Lux uliuli ma le paʻepaʻe:0.01Lux |
| Faiga fa'afetaui | feso'ota'iga fa'atasi |
| Fa'asalalauga vitio | faailoilo numera |
| SNR (Service Standard) | ≥50dB(AGC OFF) |
| Tioata tioata | |
| IRCUT | Suiga otometi o le faamama faalua a le IRCUT |
| Tioata tioata | 10X f=5mm~50mm |
| tulimanu o le fanua | H:51.8°(W)~5.86°(T) V:39.1°(W)~4.4°(T) |
| Galuega | |
| faiga fa'aalia | A/M |
| paleni pa'epa'e | Otometi |
| Faiga Taula'i | A/M |
| maua le pule | A/M |
| Aafiaga o le Ata | Otometi/lanu/uliuli ma le paʻepaʻe/leai |
| galuega fa'ata'ita'i | Lagolago (fa'ata fa'alava + fa'ata fa'atulagaina) |
| fa'aliliuina o ata | Lagolago |
| Lautele Fa'agaioiga | D-WDR |
| DNR (Dircontrol) | 2D-DNR |
| pupuni eletise | 1/30s~1/10,000s |
| fua fa'atusatusa | Fetuuna'i |
| fa'atumuina | Fetuuna'i |
| Galuega e tete'e ai i le puao | Lagolago |
| Fa'aitiitiga | Lagolago |
| Fa'amatalaga lautele | |
| Fua | 38.6(Lautele)* 41(Maualuga)* 64.6(L)mm |
| Vevela/sūsū o le Galuega | ﹣10℃~50℃,10% RH ~ 60% RH |
| Teuina o le vevela/sūsū | ﹣20℃~60℃,10% RH~80% RH |
| paoa sapalai | DC 12V±10% |
| fa'aaogaina o le eletise | 3.5W MAUALUGA |
| Mamafa mama | 110g |
Mata'ituina
| Fa'asologa Autū | |
| Tele o le lau | 21.5' |
| Faiga o le Moli i Tua | LED |
| Vaega Fa'aalia | 475.2mm(Lautele)×267.3mm(Maualuga) |
| Fua Fa'atatau o le Va'aiga | 16:9 |
| Maualuga le iugafono | 1920×1080 |
| Lanu Fa'aali | 16.7M |
| Pixel Pitch | 0.2475(T)×0.2475(V) |
| Malamalama | 300cd/㎡ |
| Eseesega o Ata | 1500:1 |
| Tulimanu o le Va'aiga | 850/850/750/650 |
| Taimi Tali | 8MS |
| Taimi e Fa'aaogaina ai le Fanua | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Ulufale ma le fa'asalalauina | |
| SDI I TOTONU | 1 |
| SDI FA'ALU'U | 1 |
| AV I TOTONU | 22(2×BNC) |
| AV FA'ALU'ESE | 1 |
| S-VITIO | 1 |
| Fa'aofi VGA | 1 |
| Fa'aofi HDMI | 1 |
| Fa'aofiina o le YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Fa'aofi RS232 (Filifiliga) | 1 |
| Fa'aofi leo | 1 |
| Fa'asalalauga leo | 1 |
| Faiga lanu | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Gagana | Saina/Peretania/Farani/Siamani/Italia/Sipaniolo/ |
| Paoa sapalai | |
| Malosiaga | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Malosiaga Fa'atalitali | 5W |