1.Tulaga Maualalo Tele
E mafai ona fetu'una'i le maualuga maualalo o le laulau taotoga o mata i le 500mm. O le faiga ta'avale eletise lauiloa e mautu, fa'atuatuaina ma leai se pisa i le taimi o le fa'agaoioiga. O le filifiliga sili lea mo togafitiga o mata ma taotoga o le ENT.
2.Ipu Ulu e Aveesea
O le ulu o le laupapa e mafai ona aveese e faigofie ona pulea e ala i kia fa'amekanika.
O le mamanu fa'a'ofuofu i le ogatotonu o le ulu o le moega e fetaui lelei ma mana'oga ergonomic.
3. Laueleele Lautele
E mafai ona oʻo atu le lautele o le fogāeleele i le 550mm, ma mafai ai e le maʻi ona taoto i luga ma le toʻafilemu.
4. Suiga o le Vae Fetuutuunai
E mafai ona fetu'una'i le tulimanu o le laupapa i tua ma le laupapa vae e ala i le ki o vae, lea e faigofie ai mo le foma'i ona fetu'una'i le tulaga o le ma'i i le tulaga sili ona lelei i le taimi o le taotoga o mata.
5. Petal Brake
E vave atu, faigofie, saogalemu ma fa'atuatuaina piliki pedal fa'amekanika.
6. Nofoa Foma'i Filifili
E mafai e le nofoa foma'i ona fetu'una'i le lima e tu'u ai nofoa, tua o le nofoa ma le maualuga o le nofoa.
Fa'atulagaga
| Mea Fa'ata'ita'i | La'au Fa'agaoioiga Mata Eletise TDG-2 |
| Umi ma le lautele | 2080mm * 550mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 700mm / 500mm |
| Ipu Ulu (I Luga ma Lalo) | 45°/ 90° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 45°/ 20° |
| Laupapa Vae (I Luga ma Lalo) | 45°/ 20° |
| Faase'e Fa'alava | 300mm |
| Faiga eletise-afi | Jiecang |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Malosiaga Fa'atasi | 1.0 KW |
| Pateri | Ioe |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 200 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
Mea Fa'aopoopo Masani
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | La'au Fa'asusu | 1 Seti |
| 2 | Laupapa lima | 1 Pea |
| 3 | Fata Meafaifaaili | 1 Seti |
| 4 | Fa'amau Fa'amau | 1 Seti |
| 5 | Fa'amalu | 1 Seti |
| 6 | Suiga o le Vae | 1 Seti |