O le laulau ta'alo eletise TDY-1 e fa'aogaina se faiga fa'agaoioiga o le afi eletise push rod e fa'amautinoa ai e mafai ona fa'amae'a ai le tele o fetuunaiga o le tulaga i le taimi o le fa'agaioiga, e aofia ai le si'itia o le laulau, fa'asaga i luma ma tua, fa'asaga i agavale ma taumatau, gaugau ma le fa'aliliuga o le laulau i tua.
O lenei laulau taotoga eletise e tele ona galuega e fetaui lelei mo taotoga eseese, e pei o taotoga o le manava, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal ma orthopedics, ma isi.
1. E maua i le X-ray Scanning
E mafai ona fa'aoga le laulau PFCC mo le su'esu'eina o le X-ray i taimi o taotoga. E mafai ona fa'aliliuina le laulau ta'otoga eletise TDY-1 i le silia ma le 300mm, ma maua ai se va'aiga lelei mo le C-arm i taimi o taotoga, ma e mafai fo'i ona fa'aoga fa'atasi ma pusa ata tifaga X-ray.
2. Faiga Pulea Faalua e Filifilia
O le pule o le lima ma le pule fa'aopoopo a le paneli e ofoina atu le puipuiga faalua mo taotoga.
3. Maa toe fa'atumuina ua fausia i totonu
O le laulau ta'otoga eletise TDY-1 ua fa'apipi'iina i se maa e mafai ona toe fa'atumuina, lea e mafai ona fa'afetaui mana'oga o le 50 fa'agaioiga. I le taimi lava e tasi, e iai fo'i se sapalai eletise AC e tu'uina atu ai le eletise e fa'amautinoa ai le saogalemu sili.
4. Alalaupapa Fatuga'o ua Fausia i totonu
O le alalaupapa lumbar ua fausia i totonu, e faigofie mo fomaʻi e faia ai taotoga o le bile ma fatugaʻo
Fa'atulagaga
| Mea Fa'ata'ita'i | La'au Fa'agaioiga Eletise TDY-1 |
| Umi ma le lautele | 2070mm*550mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 1000mm/ 700mm |
| Ipu Ulu (I Luga ma Lalo) | 45°/ 90° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 75°/ 20° |
| Laupapa Vae (I Luga/I Lalo/ I Fafo) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 25°/ 25° |
| Fa'asaga i le Itu Taumatau (Tauagavale ma Tauagavale) | 15°/ 15° |
| Fa'ateleina o le Alalaupapa o Fatuga'o | ≥110mm |
| Faase'e Fa'alava | 300mm |
| Fesuia'i/ Toe fa'afofoga | Fa'agaioiga Fa'atasi |
| Papa X-ray | Filifiliga |
| Paneli Pulea | Tulaga Masani |
| Faiga eletise-afi | Jiecang |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Malosiaga Fa'atasi | 1.0 KW |
| Pateri | Ioe |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 200 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
Mea Fa'aopoopo Masani
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Pusa Fa'agase | 1 fasi |
| 2 | Lagolago o le Tino | 1 pea |
| 3 | Lagolago lima | 1 pea |
| 4 | Lagolago tau'au | 1 pea |
| 5 | Lagolago Vae | 1 pea |
| 6 | Lagolago Vae | 1 pea |
| 6 | 'Au'au o le Alalaupapa o Fatuga'o | 1 fasi |
| 7 | Fa'amalu | 1 Seti |
| 8 | Fa'amau Fa'amau | 8 fasi |
| 9 | Fa'amau Fa'amau Umi | 1 pea |
| 10 | Mea e pulea ai le lima | 1 fasi |
| 11 | Uaea eletise | 1 fasi |