O le laulau taotoga feavea'i TDY-2 e iai se moega atoa ma se poutū uamea e le gaoia 304, e faigofie ona fa'amamā ma e tete'e atu ai i le fa'aleagaina.
Ua vaevaeina le laulau i vaega e 5: vaega o le ulu, vaega o le tua, vaega o le puimanava ma vaega e lua o vae e mafai ona aveese.
E mafai ona fa'aliliuina le laulau ta'otoga feavea'i TDY-2 i se mamao e 340mm, ma maua ai se va'aiga lelei mo le C-arm i le taimi o le taotoga, ma e mafai fo'i ona fa'aaogaina fa'atasi ma pusa ata tifaga X-ray.
Laupapa ulu soofaatasi faalua, laupapa vae e mafai ona fetuutuunai e ala i le kesi spring. Faaaoga ni uili filemu o le ituaiga Siamani. E iai foi le toe setiina e tasi le faamau, le pi'o e tasi le faamau ma le tetee i le pi'o e filifiliga.
O lenei laulau ta'otoga eletise e tele ona galuega e fetaui lelei mo taotoga eseese, e pei o taotoga o le manava, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal ma orthopedics, ma isi.
1.Ipu ulu soofaatasi faalua
O le ulu o lenei laulau ta'otoga eletise e mafai ona fetu'una'i saoloto le maualuga o le ulu o le moega, ma mafai ai e le ma'i ona maua se tulaga lelei o le ulu pe a faia ta'otoga i tulaga eseese.
2. E mafai ona avea le Leg Plate ma Electric Control poʻo le Gas Spring Control
E mafai ona pulea le laulau vae e se punavai kesi pe mafai foi ona fa'aleleia i le pulea eletise.
3. Faiga Pulea Faalua e Filifilia
O le pule o le lima ma le pule fa'aopoopo a le paneli e ofoina atu le puipuiga faalua mo taotoga.
4.Mea Fa'ata'avale Tetele
O uili TENTE Siamani mai fafo, e tete'e i le ofuina ma e leai se pisa.
5. Maa toe fa'atumuina ua fausia i totonu
O le laulau ta'otoga eletise TDY-2 ua fa'apipi'iina i se maa e mafai ona toe fa'atumuina, lea e mafai ona fa'afetaui mana'oga o ta'otoga e 50. I le taimi lava e tasi, e iai fo'i se sapalai eletise AC e tu'uina atu ai le eletise e fa'amautinoa ai le saogalemu sili.
6.Filifiliga Fa'aopoopo
Toe setiina i le faamau e tasi, fa'agaoioi lelei ma le fa'agaoioiga fa'afeagai.
Pfua fa'atatau:
| Fa'ata'ita'igaMea | TDY -2 La'au Fa'agaoioiga Eletise Feavea'i |
| Umi ma le lautele | 2100mm*550mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 1000mm/ 700mm |
| Ipu Ulu (I Luga ma Lalo) | 45° 90° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 90°/ 17° |
| Laupapa Vae (I Luga/I Lalo/ I Fafo) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 25°/ 25° |
| Fa'asaga i le Itu Taumatau (Tauagavale ma Tauagavale) | 15°/ 15° |
| Fa'ateleina o le Alalaupapa o Fatuga'o | ≥110mm |
| Faase'e Fa'alava | 345mm |
| Fesuia'i/ Toe fa'afofoga | Fa'agaioiga Fa'atasi |
| Papa X-ray | Filifiliga |
| Paneli Pulea | Tulaga Masani |
| Faiga eletise-afi | Jiecang |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Malosiaga Fa'atasi | 1.0 KW |
| Pateri | Ioe |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 200 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
Mea Fa'aopoopo Masani
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Pusa Fa'agase | 1 fasi |
| 2 | Lagolago o le Tino | 1 pea |
| 3 | Lagolago lima | 1 pea |
| 4 | Lagolago tau'au | 1 pea |
| 5 | Lagolago Vae | 1 pea |
| 6 | Lagolago Vae | 1 pea |
| 6 | 'Au'au o le Alalaupapa o Fatuga'o | 1 fasi |
| 7 | Fa'amalu | 1 Seti |
| 8 | Fa'amau Fa'amau | 8 fasi |
| 9 | Fa'amau Fa'amau Umi | 1 pea |
| 10 | Mea e pulea ai le lima | 1 fasi |
| 11 | Uaea eletise | 1 fasi |