O le laulau fa'agaoioiga hydraulic TDY-Y-1electric e fa'aaogaina le fausaga fa'asalalau hydraulic eletise mai fafo, lea e suitulaga i le tekinolosi fa'asalalau eletise masani.
E sili atu le sa'o o le fetu'una'iga o le tulaga, e sili atu le tutusa ma le mautu o le saoasaoa o le gaioiga, ma e fa'atuatuaina ma tumau le fa'atinoga.
O le fa'avae e foliga Y e fa'amautinoa ai le mautu ma le lava o le avanoa mo vae.
O le galuega fa'aliliu ma le laupapa moega e va'ai toto'a, e fa'apipi'i i le C-arm, e mafai ona faia ai le su'esu'ega X-ray o le tino atoa.
O le faiga fa'atonutonu lua, e fa'aopoopo i le pulea mamao e uu i le lima, ua fa'apipi'iina fo'i i se faiga fa'atonutonu fa'afuase'i fa'akomupiuta. O le galuega toe setiina e tasi le ki e fa'aleleia atili ai le galuega a le foma'i.
O lenei laulau taotoga ua tuufaatasia i le eletise ma le vai e talafeagai mo taotoga eseese, e pei o taotoga o le manava, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal ma orthopedics, ma isi.
1.Faiga Pulea Faalua
O le laulau fa'agaoioiga eletise-hydraulic TDY-Y-1 e lua auala e pulea ai, o le tasi o le pulea uaea, fa'atasi ai ma le galuega toe setiina otometi o le tulaga e tasi le ki. Ma o le isi o le faiga fa'agaoioiga fa'afuase'i o le koluma. E lua seti o faiga fa'agaoioiga tuto'atasi e tutusa le galuega e fa'amautinoa ai e mafai lava ona fa'agaoioia ma le fa'atuatuaina le faiga fa'agaoioiga fa'afuase'i pe a fa'aletonu le pulea uaea, ma fa'amautinoa ai le saogalemu o le fa'aogaina o le laulau fa'agaoioiga.
2. E maua mo le X-ray Scan
E mafai e le pito i luga o le laulau eletise-hydraulic OR ona pasia ni ave-X, ma ua faʻapipiʻiina se uʻamea taʻiala i le pito i lalo o le laulau e feaveaʻi ai pusa ata tifaga X-ray.
3. Fetaui ma le C-arm
O le ta'amilosaga eletise fa'alava e 340mm, lea e maua ai le avanoa sa'o ma faigofie mo le tu'uina atu o le C-arm, ma e mafai ona faia le X-ray o le tino atoa e aunoa ma le fa'agaoioia o le ma'i.
4. Maa e mafai ona toe fa'atumuina
O le laulau taotoga eletise-hydraulic TDY-Y-1 ua fa'apipi'iina i ni maa e mafai ona toe fa'atumuina e maualuga le fa'atinoga, e mafai ona fa'afetaui mana'oga o galuega e ≥50, ma fa'amautinoa ai e galue e aunoa ma se sapalai eletise mai fafo. E le mana'omia e le maa e mafai ona toe fa'atumuina se tausiga ma e mafai ona fa'aaogaina mo se taimi umi. I le taimi lava e tasi, e mafai ona fa'aaogaina le eletise AC e tu'uina atu ai le malosi eletise e fa'amautinoa ai le saogalemu sili.
5.One-buttonResetFfaauuga
O le galuega fou toe setiina e tasi le faamau e faafaigofie ai galuega faigata
Fa'atulagaga
| Mea Fa'ata'ita'i | La'au Fa'agaoioiga Eletise-Hydraulic TDY-Y-1 |
| Umi ma le lautele | 1960mm * 500mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 1090mm / 690mm |
| Ipu Ulu (I luga / I lalo / Fetuutuunai) | 60°/ 85°/0° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 85°/ 40° |
| Laupapa Vae (I Luga/I Lalo/ I Fafo) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 28°/ 28° |
| Fa'asaga i le Itu Taumatau (Tauagavale ma Tauagavale) | 18°/ 18° |
| Fa'ateleina o le Alalaupapa o Fatuga'o | 100mm |
| Faase'e Fa'alava | 340mm |
| Tulaga leai se tulaga | Tasi le faamau, masani |
| Fesuia'i/ Toe fa'afofoga | Fa'agaioiga Fa'atasi |
| Papa X-ray | Filifiliga |
| Paneli Pulea | filifiliga |
| Fa'amau taofi fa'afuase'i | Filifiliga |
| Faiga eletise-afi | Chaoger mai Taiwan |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Malosiaga Fa'atasi | 1.0 KW |
| Pateri | Ioe |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 250 KG/ 300KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
SMea Fa'aopoopo Fa'atulagaina
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Pusa Fa'agase | 1 fasi |
| 2 | Lagolago o le Tino | 1 pea |
| 3 | Lagolago lima | 1 pea |
| 4 | Lagolago tau'au | 1 pea |
| 5 | Lagolago Vae | 1 pea |
| 6 | Ipu vae | 1 pea |
| 7 | 'Au'au o le Alalaupapa o Fatuga'o | 1 fasi |
| 8 | Fa'amalu | 1 Seti |
| 9 | Fa'amau Fa'amau | 8 fasi |
| 10 | Pulea Mamao | 1 fasi |
| 11 | Uaea eletise | 1 fasi |
| 12 | Suau'u Hydraulic | 1 apa suāuu |