O lenei laulau taotoga eletise-hydraulic ua vaevaeina i ni vaega e 5: vaega o le ulu, vaega o le tua, vaega o le papatua, vaega vae e lua e mafai ona vaevaeina.
O le alava e maualuga le malamalama fa'atasi ai ma le fa'ase'e fa'alava e 340mm e mautinoa ai e leai se vaega e tauaso i le taimi o le su'esu'ega X-ray.
O lenei laulau fa'agaoioiga eletise-hydraulic ua fa'apipi'iina i se faiga fa'atonutonu e lua e fa'amautinoa ai le fa'agaoioiga e aunoa ma ni fa'afitauli.
E mafai ona faʻapipiʻiina i se faʻavaa ulu e tele galuega ma se faʻavaa toso orthopedic.
E tasi le faamau e toe seti ai le galuega, e mafai ona toe fa'afo'i mai ai le tulaga fa'alava muamua. E tasi le faamau e fa'agaoioi ma fa'agaoioi fa'afeagai, o le galuega fa'aeletise o le laupapa vae, e sefe ai le tele o taimi.
E talafeagai mo taotoga eseese, e pei o taotoga o le manava, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal ma orthopedics, ma isi.
1.Laulau e Umi Atu ma Lautele
E mafai e le umi o le laulau taotoga eletise-hydraulic ona oʻo atu i le 2180mm, ma e mafai ona oʻo atu le lautele i le 550mm, lea e fetaui ma manaʻoga o nisi vaega faʻapitoa ma e mafai foʻi ona faʻalelei atili ai le maʻi.
2. Faiga Pulea Faalua
O le laulau fa'agaoioiga eletise-hydraulic ua fa'apipi'iina i se faiga fa'alua e pulea ai le autu/pulega fesoasoani e fa'amautinoa ai le fa'agaoioiga e aunoa ma ni fa'afitauli.
3.Flex & Toe-flex & Toe setiina le faamau e tasi
O le galuega toe setiina o le tasi-ki, e mafai ona toe faʻafoʻisia le tulaga faʻalava muamua, o le flexion o le tasi-ki ma le flexion faʻafeagai
4. Ipu Vae Fetuuna'i Eletise Filifiliga
O le mamanu fa'apitoa o le laupapa vae e mafai ona fetu'una'i le laupapa vae i le eletise, lea e sefe ai le taimi e fetu'una'i ai le tulaga.
5. Maa toe fa'atumuina ua fausia i totonu
O le laulau fa'agaoioiga eletise-hydraulic TDY-Y-2 ua fa'apipi'iina i se maa e mafai ona toe fa'atumuina, lea e mafai ona fa'afetaui mana'oga o fa'agaioiga e 50. I le taimi lava e tasi, e iai fo'i se sapalai eletise AC e tu'uina atu ai le malosi eletise e fa'amautinoa ai le saogalemu sili.
Pfua fa'atatau
| Fa'ata'ita'igaMea | La'au Fa'agaioiga Electro-Hydraulic TDY-Y-2 |
| Umi ma le lautele | 2170mm*550mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 1100mm/ 690mm |
| Ipu Ulu (I luga/I lalo/Fesuiai) | 45°/ 90°/ 40° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 85°/ 40° |
| Laupapa Vae (I Luga/I Lalo/ I Fafo) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 30°/ 30° |
| Fa'asaga i le Itu Taumatau (Tauagavale ma Tauagavale) | 20°/ 20° |
| Fa'ateleina o le Alalaupapa o Fatuga'o | 100mm |
| Faase'e Fa'alava | 350mm |
| Tulaga leai se tulaga | Tasi le faamau, masani |
| Fesuia'i/ Toe fa'afofoga | Fa'agaioiga Fa'atasi |
| Papa X-ray | Filifiliga |
| Paneli Pulea | Tulaga Masani |
| Fa'amau taofi fa'afuase'i | Tulaga Masani |
| Faiga eletise-afi | Chaoger mai Taiwan |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Malosiaga Fa'atasi | 1.0 KW |
| Pateri | Ioe |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 300 KG/ 350 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
Amea fa'aopoopo
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Pusa Fa'agase | 1 fasi |
| 2 | Lagolago o le Tino | 1 pea |
| 3 | Lagolago lima | 1 pea |
| 4 | Lagolago tau'au | 1 pea |
| 5 | Lagolago Vae | 1 pea |
| 6 | 'Au'au o le Alalaupapa o Fatuga'o | 1 fasi |
| 7 | Fa'amalu | 1 Seti |
| 8 | Fa'amau Fa'amau | 8 fasi |
| 9 | Fa'amau Fa'amau Umi | 1 pea |
| 10 | Pulea Mamao | 1 fasi |
| 11 | Uaea eletise | 1 fasi |
| 12 | Suau'u Hydraulic | 1 apa suāuu |