O le laulau fa'agaioiga o le TF Hydraulic gynecology, o le tino, koluma ma le fa'avae e faia uma i le u'amea e le gaoia, e maualuga le malosi fa'ainisinia, tete'e atu i le 'ele, ma e fesoasoani i le fa'amamaina ma le fa'amamāina.
O lenei laulau fa'agaioiga fa'a-hydraulic mo fafine e sau fa'atasi ma se mea e tu'u ai tau'au, fusi tau'au, 'au, mea e tu'u ai vae ma pedals, pesini palapala ma se mea e fa'amama ai, ma se moli e siaki ai fafine e mafai ona fa'aopoopo i ai.
E mafai ona fetu'una'i le maualuga o le laulau fa'agaioiga o le gynecology hydraulic e ala i pedals, ma e mafai ona fetu'una'i le fa'asaga o le moega e ala i le luluina o le 'au.
A solia le taofi, e tuutuu ifo le faavae mautu i le pito i lalo o le moega, lea e faateleina ai le eria e fesootai ai ma le eleele ma faamautinoa ai le mautu o le moega.
E faʻaaogaina lautele mo taotoga o fafine, obstetrics, urology, ma taotoga o le anorectal.
1. Meafaitino uamea e le gaoia
O le tino autū, o alavai i autafa, o le koluma si'i ma le fa'avae o le laulau ta'otoga o foma'i vai e faia i le u'amea e le gaoia (stainless steel) 304 e maualuga le tulaga lelei, e malosi tele i le fa'ainisinia, e tete'e atu i le 'ele ma faigofie ona fa'amamā.
2. Laulau Lautele
E mafai ona oʻo atu le lautele o le laulau taʻalo o le gynecology hydraulic i le 600mm, lea e matua faauo lava i tagata o se ituaiga tino faapitoa ma faʻaleleia atili ai le mafanafana.
3. Mea Fa'aopoopo e Fa'aaogaina i le Tele o Mea
E le gata i le mea e fa'alagolago ai tau'au masani, o fusi tau'au, 'au, mea e fa'alagolago ai vae, pedal vae, pesini otaota, ma le moli su'esu'e fafine e filifili pe leai.
4. Vae Fa'amau Tulaga Ese
O le tulaga ese o le vae fa'apipi'i o le laulau ta'otoga e fa'ateleina ai le eria e fa'afeso'ota'i ai ma le eleele ma fa'amautinoa ai le mautu o le gynecology hydraulic.
Fa'atulagaga
| Mea Fa'ata'ita'i | La'au Fa'agaioiga o le TF Hydraulic Gynecology |
| Umi ma le lautele | 1800mm * 600mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 8°/ 20° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 70°/ 11° |
| Voltage | 220V/110V |
| Taimi masani | 50Hz / 60Hz |
| Fa'amalu | Fa'amalu e leai se so'oga |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 173 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
Stulaga masaniMea Fa'aopoopo
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Lagolago lima | 1 pea |
| 2 | Au'au | 1 pea |
| 3 | Ipu Vae | 1 fasi |
| 4 | Fa'amalu | 1 seti |
| 5 | Fale otaota | 1 fasi |
| 6 | Fa'amau Fa'amau | 1 Pea |
| 7 | Tootoo Tulivae | 1 Pea |
| 8 | Pedal | 1 Pea |