O le laulau taotoga fa'amekanika TS-1 e faia i le u'amea e le gaoia, lea e malosi tele i le fa'amekanika, e tete'e atu i le 'ele ma faigofie ona fa'amamā.
Fetuuna'i le maualuga o le moega e ala i le fa'agaoioiga hydraulic, ma fetu'una'i le tulimanu o le laulau vae i tua i isi meafaigaluega fesoasoani.
O le fa'avae e foliga i le T o le laulau taotoga hydraulic e mautu ma e mafai fo'i ona maua ai e foma'i e faigaluega mo se taimi umi se avanoa e lava mo vae.
E lua filifiliga o le 'integrated leg plate' ma le 'split leg plate', e talafeagai mo tagata e eseese mana'oga o tagata fa'atau.
1.Fa'avae T
O le fa'avae ergonomic foliga-T o le laulau ta'otoga lima e le gata e lelei le mautu ma le fetu'una'i o gaioiga, ae e maua ai fo'i e foma'i le avanoa e lava mo vae e fa'aitiitia ai le vaivai i le taimi o galuega umi.
2.Alalaupapa Fatuga'o ua Fausia i totonu
E mafai ona si'itia le alalaupapa lumbar ua fausia i totonu i le 110mm, lea e faigofie ai mo foma'i e faia ai taotoga o fatuga'o.
3. Mea Fa'aopoopo Eseese
O mea fa'aopoopo masani e aofia ai le lagolago tau'au, lagolago tau'au, lagolago tino, lau fa'agase, ma le lagolago vae e fa'afaigofie ai le tele o taotoga.
4. Faiga Fa'aleleia o le Si'itia o le Vaila'au
E fa'agaoioia e le hydraulic, ma o le maualuga o le laulau fa'agaoioiga fa'amekanika e fetu'una'i e le pedal vae. E sologa lelei ma filemu le tamo'e. E mafai ona fa'agaoioia e tusa lava pe tape le eletise. Mo nofoaga e le mautu le eletise, e mafai ona filifilia laulau fa'agaoioiga hydraulic.
5.Ipu Vae Fa'atasi po'o le Ipu Vae Vaeluaina
E iai se fa'ata'ita'iga faigofie o le laulau vae atoa, e talafeagai le tau. E iai fo'i se laulau vae vaeluaina, e mafai ona fetu'una'i i luga ma lalo, ma e mafai ona fa'alauteleina i fafo e fa'afaigofie ai taotoga eseese o vae pito i lalo.
Pfua fa'atatau
| Mea Fa'ata'ita'i | TS-1 La'au Fa'agaioiga Fa'amekanika |
| Umi ma le lautele | 1980mm*500mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 950mm/ 750mm |
| Ipu Ulu (I Luga ma Lalo) | 45°/ 90° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 75°/ 30° |
| Laupapa Vae (I Luga/I Lalo/ I Fafo) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 20°/ 30° |
| Fa'asaga i le Itu Taumatau (Tauagavale ma Tauagavale) | 20°/ 20° |
| Fa'ateleina o le Alalaupapa o Fatuga'o | ≥110mm |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 200 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
SMea Fa'aopoopo Fa'atulagaina
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Pusa Fa'agase | 1 fasi |
| 2 | Lagolago o le Tino | 1 Pea |
| 3 | Lagolago lima | 1 Pea |
| 4 | Malu o le Tau'au | 1 Pea |
| 5 | Tootoo Tulivae | 1 Pea |
| 6 | Fa'amau Fa'amau | 1 Seti |
| 7 | Fa'amalu | 1 Seti |