O le laulau taotoga hydraulic TS e talafeagai mo taotoga o le fatafata ma le manava, ENT, obstetrics ma gynecology, urology ma orthopedics, ma isi.
E 'ese mai le laulau fa'atino masani e fa'aaoga i le tusi lesona, matou te fa'aogaina se faiga si'i hydraulic ma se spring kesi e fetu'una'i ai le tua ma le vae. E faigofie ma filemu le fa'agasologa o le fetu'una'iga.
O le fa'avae foliga-Y e fa'aaogaina e fa'amautinoa ai o le laulau taotoga hydraulic e maualuga le mautu ma le avanoa saoloto, ina ia mafai e le aufaigaluega faafoma'i ona fa'alatalata atu i le ma'i i le mamao e leai se mamao.
O le mamanu o uili tetele e taofia ai le gatete ma le fa'aitiitia o le mamafa i le taimi e gaoioi ai.
1. Foam Manatua Maualuga
O le mea o lo'o i luga o le laulau taotoga hydraulic e tete'e atu i le afi ma e tete'e atu i le static. O le fa'amalu polyurethane (PU) ua mamanuina e faigofie ona fa'amamā ma e umi se taimi e fa'aaoga ai.
2. Alalaupapa o Fatuga'o ua fausia i totonu.
Fa'aofi se 'au i totonu o le pu talafeagai, fa'ata'amilo le 'au ma fa'atupula'ia pe fa'aitiitia le fusipa'u i le tulaga talafeagai, ona toso ese lea o le 'au. Mo le laulau fa'agaoioiga hydraulic a le TS, o le maualuga o le fusipa'u e sili atu i le 100mm.
3. Fa'aulufale maiHidraulicSfaiga
O le faiga fa'a-hydraulic mai Amerika e fa'avave ma mautu ai le gaioiga o le laulau fa'agaoioiga tusi lesona.
4. AangularAfetuunaigawfa'atasiGas Springs
O so'oga o le laupapa i tua ma le laupapa vae o le laulau taotoga hydraulic TS ua fa'apipi'iina i ni fausaga lagolago o le cylinder kesi, lea e faia ai ni fetuunaiga eseese ma le filemu, filemu, ma le gatete, a'o puipuia lelei le fausaga o le so'oga ma puipuia ai le ma'i mai le pa'ū.
5. Lmamanu o le caster arger
O le fa'avae o le laulau fa'agaoioiga hydraulic fa'amekanika ua mamanuina i ni uili tetele (lapopo'a≥100mm), e fetuutuunai e gaoioi. E si'itia uili pe a taofi, e mautu le fa'avae o le moega ma le eleele, ma e lelei le mautu.
Pfua fa'atatau
| Mea Fa'ata'ita'i | TS Laulau Fa'agaioiga Hydraulic |
| Umi ma le lautele | 2050mm*500mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 890mm/ 690mm |
| Ipu Ulu (I Luga ma Lalo) | 60°/60° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 75°/ 15° |
| Laupapa Vae (I Luga/I Lalo/ I Fafo) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 25°/ 25° |
| Fa'asaga i le Itu Taumatau (Tauagavale ma Tauagavale) | 20°/ 20° |
| Fa'ateleina o le Alalaupapa o Fatuga'o | ≥110mm |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 200 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
SMea Fa'aopoopo Fa'atulagaina
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Pusa Fa'agase | 1 fasi |
| 2 | Lagolago o le Tino | 1 Pea |
| 3 | Lagolago lima | 1 Pea |
| 4 | Malu o le Tau'au | 1 Pea |
| 5 | Tootoo Tulivae | 1 Pea |
| 6 | Fa'amau Fa'amau | 1 Seti |
| 7 | Fa'amalu | 1 Seti |
| 8 | Fusi Tino | 1 Seti |