E fetaui lelei le laulau taotoga lima TY mo taotoga o le fatafata ma le manava, ENT, obstetrics ma gynecology, urology ma orthopedics, ma isi.
O le fa'avaa, poutū ma le fa'avae e faia i le u'amea e le pala, e faigofie ona fa'amamā ma e tete'e atu i le 'ele.
O le laulau fa'atino masini e si'itia ma tu'u i lalo i le pamu suāu'u o le pedal, lea e sologa lelei ma saogalemu ma fa'atuatuaina. O isi gaioiga uma e fa'atinoina e kia fa'amekanika.
O lenei laulau taotoga hydraulic e manaʻomia ai le mafai ona gaugau i lalo le laupapa vae, toso ese ma aveese, ma e faigofie foʻi ona fetuʻunaʻi. E faʻaaogaina se faʻavae e foliga T.
1.Galuega Fa'ata'amilomilo
E mafai ona fa'ata'amilomilo le laulau ta'otoga lima i le 360°, e mafai e foma'i ona fetu'una'i le tulimanu e tusa ai ma o latou tulaga i le taimi o le taotoga, lea e fa'ateleina ai le avanoa e ta'otoga ai i le taimi o le taotoga. (E le mana'omia)
2.Suiga vave i le tulaga fetuutuunai
E manaʻomia e le laulau taotoga se 200°fa'aoso (pi'o) i luga o le laulau i le taimi e tasi e ala i le fa'agaoioia o le 'au, lea e mafai ona fa'aaoga e sui ai le galuega o le alalaupapa lumbar.
3. Laupapa Vaega Lua
O le laulau e manaʻomia ai le laulau tuʻufaʻatasi vaega e lua, le maualalo o le faʻaogaina o le X-ray ma le maualuga o le faʻamatalaga o le vaʻaiga.
4. Meafaitino Uamea e Le Gaosia
O le fa'avaa, fa'avae, poutū si'i, ma le fausaga autū o le fesiita'iga e faia uma i le u'amea e le gaoia le 304, e faigofie ona fa'amamā ma olo, e tete'e atu i le 'aisa ma le 'ele, ma fa'amautinoa ai e le 'elea lava.
5. Fetuunaiga o le Hydraulic ma le Manual
O le si'itia ma le tu'uina i lalo o le laulau fa'agaoioiga hydraulic e fa'aaogaina ai le ituaiga pamu suāu'u o le pedal, lea e sologa lelei ma saogalemu ma fa'atuatuaina. O isi gaioiga uma e fa'agaoioia e le ulu o le fa'asalalauga o kia fa'ainisinia.
Pfua fa'atatau
| Mea Fa'ata'ita'i | La'au Fa'agaoioiga Tusitaulima a le TY |
| Umi ma le lautele | 2020mm*500mm |
| Si'itia (I luga ma lalo) | 1010mm/ 760mm |
| Ipu Ulu (I Luga ma Lalo) | 45°/70° |
| Ipu i Tua (I Luga ma Lalo) | 75°/ 15° |
| Laupapa Vae (I Luga/I Lalo/ I Fafo) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Fa'afeagai | 25°/ 25° |
| Fa'asaga i le Itu Taumatau (Tauagavale ma Tauagavale) | 20°/ 20° |
| Fa'ateleina o le Alalaupapa o Fatuga'o | ≥110mm |
| Fa'amalu | Fa'amalu Manatua |
| Mea Autu | 304 Uamea e le gaoia |
| Malosiaga Maualuga o le Avega | 200 KG |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
SMea Fa'aopoopo Fa'atulagaina
| Leai. | Igoa | Aofa'iga |
| 1 | Pusa Fa'agase | 1 fasi |
| 2 | Lagolago o le Tino | 1 Pea |
| 3 | Lagolago lima | 1 Pea |
| 4 | Malu o le Tau'au | 1 Pea |
| 5 | Tootoo Tulivae | 1 Pea |
| 6 | Fa'amau Fa'amau | 1 Seti |
| 7 | Fa'amalu | 1 Seti |